VÄGGSKÅP, 1900-tal.

VÄGGSKÅP, 1900-tal.
178896. VÄGGSKÅP, 1900-tal.

Mahognybetsat trä. Vitrin. Längd 49, bredd 22, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
178896. VÄGGSKÅP, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 587