SEKRETÄR Gustaviansk stil, Brickmärkt Gustaf Nyman, Karlskrona 1900-talets första hälft.

178889. SEKRETÄR Gustaviansk stil, Brickmärkt Gustaf Nyman, Karlskrona 1900-talets första hälft.

Längd 101, bredd 42, höjd 131 cm.

Slitage, skador, lösa delar medföljer, delar saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 891