SYMASKIN, Singer, 1900-talets andra hälft.

178880. SYMASKIN, Singer, 1900-talets andra hälft.

I väska.

Bruksslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

I väska.

Bruksslitage, ej genomgången.

Antal besök: 599