LJUSSTAKAR, ett par, MÅTTSATSER, 5 st, samt KANNA, tenn, bland annat Tyskland.

178852. LJUSSTAKAR, ett par, MÅTTSATSER, 5 st, samt KANNA, tenn, bland annat Tyskland.

Måttsatsernas höjd 5 - 15 cm. Ljusstakarnas höjd 13 cm. Kannans höjd 18 cm.

Slitage, ärgning samt bucklor och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 884