INGRID VANG NYMAN. färglitografi, "kines", signerad och numrerad 142/200.

178791. INGRID VANG NYMAN. färglitografi, "kines", signerad och numrerad 142/200.

Beskrivning av litografin på baksidan
36,5 x 29 cm.

något gulnad, ej examinerad ur ram, smuts på glas samt glaset löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

36,5 x 29 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 680