HATT med hattask, tidigt 1900-tal.

1787675. HATT med hattask, tidigt 1900-tal.

Inre mått cirka 15,5 x 19,5 cm.

Ask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ask med skador.

Antal besök: 588