FERNAND LEGER. "The King of Hearts", färglitografi, signerad F Leger i trycket.

178763. FERNAND LEGER. "The King of Hearts", färglitografi, signerad F Leger i trycket.

Utgiven av School Prints U.K, ca 71 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram, ngt. gulnad och blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 433