SOLGLASÖGON, D.Arnesen, 2000-tal.

1787626. SOLGLASÖGON, D.Arnesen, 2000-tal.

D.Arnesen, DA S1 C12 57 17-145

Designade i Danmark
Tillverkade under 2000-talet

Original fodral medföljer.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Designade i Danmark
Tillverkade under 2000-talet

Original fodral medföljer.

Bruksskick.

Antal besök: 2 794