D.Arnesen, DA S1 C12 57 17-145
Designade i Danmark
Tillverkade under 2000-talet
Original fodral medföljer.
Bruksskick.
Designade i Danmark
Tillverkade under 2000-talet
Original fodral medföljer.
Bruksskick.