BORD, mahogny, engelsk stil, 1900-tal.

178585. BORD, mahogny, engelsk stil, 1900-tal.

Skiva klädd med gröntonat läder.Två lådor utmed en långsida.
Står på trissor.
Total längd 144 cm. bredd 61 cm. Höjd 56 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Står på trissor.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 465