SKÅL, glas, med metallfot, 2000-tal.

178526. SKÅL, glas, med metallfot, 2000-tal.

Veckad form, transparant samt gröntonat glas.
Diameter ca 40, höjd ca 35 cm.

Repor, metallfot med mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 711