SAMOVAR, mässing, Ryssland.

SAMOVAR, mässing, Ryssland.
178513. SAMOVAR, mässing, Ryssland.

Otydlig märkning. Total höjd ca 38 cm.

Lagningar. Slitage. Spår av försilvring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 842