RULLKLAFFSSEKRETÄR, Danmark, empire, 1800-talets första hälft.

178482. RULLKLAFFSSEKRETÄR, Danmark, empire, 1800-talets första hälft.

Mahogny. Lådinredning bakom rullklaff. Längd 120 mc, bredd 60 cm, höjd 116 cm.

Restaurerad. Smärre fanérlagningar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 673