GLASFÖREMÅL, 4 delar, 1900-tal.

178339. GLASFÖREMÅL, 4 delar, 1900-tal.

Skål, Vas Vitreum, Vadstena.
Skål, Bengt Edenfalk, Skruf.
Glassvamp, Monica Backström.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, Vas Vitreum, Vadstena.
Skål, Bengt Edenfalk, Skruf.
Glassvamp, Monica Backström.

Ytslitage.

Antal besök: 874