TERMOMETER, emalj, A. Ljungströms Optisk Specialaffär, 1900-tal.

178320. TERMOMETER, emalj, A. Ljungströms Optisk Specialaffär, 1900-tal.

Höjd 62 cm.

Slitage, smärre rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm.

Slitage, smärre rostangrepp.

Antal besök: 1 091