UPPSATSSKÅL, Sevres, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

178307. UPPSATSSKÅL, Sevres, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Med växtdekor. Diameter 24 cm, höjd 14 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 742