KERSTIN LUNDBERG STENMAN. Paradis. Olja på pannå. Signerad och daterad 1979.

178303. KERSTIN LUNDBERG STENMAN. Paradis. Olja på pannå. Signerad och daterad 1979.

60x49 cm.

Mindre färgbortfall och en repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x49 cm.

Antal besök: 1 312