LJUSSTAKE, Tesi, SKÅL, SKED, silver, 1900-tal.

17817. LJUSSTAKE, Tesi, SKÅL, SKED, silver, 1900-tal.

Tot. vikt ca 196 g.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot. vikt ca 196 g.

Smärre slitage.

Antal besök: 946