SKÅL på FAT, glas, Karl Lagerfeld för Orrefors, numrerad 147/500.

178097. SKÅL på FAT, glas, Karl Lagerfeld för Orrefors, numrerad 147/500.

Skål med glasskiva. Glasskivan märkt "KL". Diameter 27 cm.

Mindre repor på glasskivan. Originalask medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 878