AMANDA OOMS. Självporträtt. Akryl på duk. Signerad och daterad 98.

178095. AMANDA OOMS. Självporträtt. Akryl på duk. Signerad och daterad 98.

64x53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64x53 cm.

Antal besök: 5 244