DOCKSERVIS, 7 delar, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen.

178058. DOCKSERVIS, 7 delar, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen.

5 koppar med fat
kaffekanna
gräddkanna
skål
Bricka.

Bricka samt en kopp och fat med nagg. I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 koppar med fat
kaffekanna
gräddkanna
skål
Bricka.

Antal besök: 1 801