PARTI PORSLIN, 8 delar, Kina, 1700- och 1900-tal.

177973. PARTI PORSLIN, 8 delar, Kina, 1700- och 1900-tal.

Lockbojaner, fat samt skålar. Längd 7-20, höjd 8-11 cm.

Mindre sprickor samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre sprickor samt nagg.

Antal besök: 636