DÖRRAR, 3 st, orientaliska, 1900-tal.

17794. DÖRRAR, 3 st, orientaliska, 1900-tal.

Total höjd inkl krön ca 190 resp. 210, bredd 60 cm.

Slitage, lösa krön.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lösa krön.

Antal besök: 945