CECILIA FRIESENDAHL. Barn på stranden. Färglitografi. Signerad och daterad -65. Numrerad 5/25.

177842. CECILIA FRIESENDAHL. Barn på stranden. Färglitografi. Signerad och daterad -65. Numrerad 5/25.

39,5x49 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

39,5x49 cm.

Gulnad.

Antal besök: 935