OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. RULLMÅLNING på siden. Pllommonblommor. Kina.1900-tal. Signerad.

177819. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. RULLMÅLNING på siden. Pllommonblommor. Kina.1900-tal. Signerad.

Bildyta, 150x38,5 cm
Motivets storlek, 92,5x28,5 cm.

Påskrift i blyerts på engelska på baksidan
Rullad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta, 150x38,5 cm

Rullad.

Antal besök: 789