SKÅPSÖVERDEL samt BYRÅSPEGEL, 1900-tal.

177818. SKÅPSÖVERDEL samt BYRÅSPEGEL, 1900-tal.

Skåpets höjd ca. 105 cm. Bredd 35.5 cm. Längd 79 cm.

Skador/slitage. Lim och pappersrester på hyllplan. Lösa delar medföljer.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 601