Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR. 1 par, jugend 18-1900-tal.
17781. STOLAR. 1 par, jugend 18-1900-tal.
Troligen Österrike.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Troligen Österrike.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
830