DOCKOR, 9 st.

DOCKOR, 9 st.
177790. DOCKOR, 9 st.

Brudens höjd ca 46 cm.

Slitage, märken, färgbortfall, skador.
Dockställningar på bild medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!
177790. DOCKOR, 9 st.

Brudens höjd ca 46 cm.

Antal besök: 585