WESTERNPARTI mestadels Elastolin cirka 20 figurer och fort med pallisader.

17776. WESTERNPARTI mestadels Elastolin cirka 20 figurer och fort med pallisader.

Bottenplatta 35 x 65 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bottenplatta 35 x 65 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 969