BRUNO MATTSSON. FÅTÖLJ, "Pernilla",Dux.

177711. BRUNO MATTSSON. FÅTÖLJ, "Pernilla",Dux.

Numrerad Jubileumsmodell 1994, stämplad no: 167. Brun läderklädsel. Signerad Bruno Mattsson by Dux.

Skinnklädsel med ålderspatina. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 058