LEKSAKER, 3 st, plåt, Tekno och Vilmer, Danmark.

177633. LEKSAKER, 3 st, plåt, Tekno och Vilmer, Danmark.

Lastbil, Volvo och Mercedes Benz 300 SL, Tekno.
Chevrolet 6400, Vilmer.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Chevrolet 6400, Vilmer.

Antal besök: 1 009