Sminkbord samt 2 sängbord i alm. Sminbordet med 3 lådor samt liten sarg. Längd 110 cm, bredd 45 cm, höjd 72 cm. Sängbordet med en låda. Längd 45 cm, bredd 34 cm, höjd 55 cm.
Bruksslitage samt mindre repor.