LEKSAKER, plåt, England.

LEKSAKER, plåt, England.
177596. LEKSAKER, plåt, England.

Bilar mm. Bland annat Lesney, Corgi Toys, Dinky Toys.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 009