6 batteridrivna.
Ford 4645 samt Ford "Golden Jubileee", Kosuge, Japan.
Bärgare, "Service", Japan, ej batteridriven.
Bulldozer no. 15.
Bulldozer, Marx, plast.
Grävskopa K 25, Japan.
Cementblandare, Japan.
Slitage, skador, delar saknas.
6 batteridrivna.
Bulldozer no. 15.
Bulldozer, Marx, plast.
Grävskopa K 25, Japan.
Cementblandare, Japan.