DJUR, 2 st, varav en Steiff.

DJUR, 2 st, varav en Steiff.
177590. DJUR, 2 st, varav en Steiff.

Nallebjörn.
Hund knappnålsmärkt.
Höjd ca. 15-27 cm.

Hund med slitage. Björn med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nallebjörn.
Hund knappnålsmärkt.
Höjd ca. 15-27 cm.

Antal besök: 762