FÅTÖLJ, 1900/2000-tal samt GOLVLAMPA, EWÅ, Värnamo, 1950/60-tal.

177573. FÅTÖLJ, 1900/2000-tal samt GOLVLAMPA, EWÅ, Värnamo, 1950/60-tal.

Golvlampa, höjd ca. 138 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvlampa, höjd ca. 138 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 471