SKRIVBORD, Jugend 1910/20-tal, Ek.

177554. SKRIVBORD, Jugend 1910/20-tal, Ek.

5-lådigt skrivbord i ek. Svängda ben.
Längd 120 cm, bredd 59 cm, , höjd 77 cm.

Skivan med limmad plastduk. Ett beslag senare. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 802