OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Limhamn. Olja på duk. Otydligt signerad Tankmar.

177499. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Limhamn. Olja på duk. Otydligt signerad Tankmar.

30,5x39,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30,5x39,5 cm.

Antal besök: 1 591