MORTEL, Kalksten Öland 17/1800-tal.

177447. MORTEL, Kalksten Öland 17/1800-tal.

Mortel med hänklar, 2st Mortelstötar i sten, möjligen original
H 14 D 20 cm.

Ålders och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

H 14 D 20 cm.

Ålders och bruksslitage.

Antal besök: 1 869