PARTI PORSLIN, 10 delar, samt VAS, opalinglas, 1800/1900-tal.

177412. PARTI PORSLIN, 10 delar, samt VAS, opalinglas, 1800/1900-tal.

Partiet innehåller vaser, figurin, 2 tekoppar med fat, samt 1 par nåldynor i form av skor.
Höjd 8,5 - 36 cm.

Slitage, nagg. Figurin samt majolikavas med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 - 36 cm.

Antal besök: 692