HERRARMBANDSUR, Omega, kal 266, boett 14k guld. 1950-tal.

177374. HERRARMBANDSUR, Omega, kal 266, boett 14k guld. 1950-tal.

Ankargång, urvek märkt 14529071, diameter ca 29 mm.
Glas Omegamärkt.

Namngravyr. Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas Omegamärkt.

Namngravyr. Slitage, repor.

Antal besök: 1 464