MORTEL med STÖT, järn och LJUSSTAKE, mässing.

177356. MORTEL med STÖT, järn och LJUSSTAKE, mässing.

Mortel märkt A-m No. 2.
Ljusstake, 1800-tal.
Höjd 14-19 cm.

Ljusstake omarbetad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mortel märkt A-m No. 2.
Ljusstake, 1800-tal.
Höjd 14-19 cm.

Ljusstake omarbetad. Slitage.

Antal besök: 1 334