KAFFEKANNA, koppar, Hollstein, Katrineholm, 1800-tal. Höjd 38 med handtag.

177287. KAFFEKANNA, koppar, Hollstein, Katrineholm, 1800-tal. Höjd 38 med handtag.

Stämplad.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad.

Slitage.

Antal besök: 1 586