HYLLSYSTEM, String, Nils Strinning, Omkring 1900-talets mitt.

177268. HYLLSYSTEM, String, Nils Strinning, Omkring 1900-talets mitt.

Hyllplan delvis med originaletikett.

1 par gavlar, längd ca 77, bredd ca 28 cm
2 par gavlar, längd ca 102, bredd ca 18 cm
8 st hyllplan, längd ca 80, bredd ca 20 cm
2 st hyllplan, längd ca 60, bredd ca 20 cm
2 st hyllplan, längd ca 60, bredd ca 30 cm
4 st hyllplan, längd ca 80, bredd ca 30 cm
2 st tidningshyllor, längd ca 80 cm.

Slitage, repor, märken. Senare bemålning samt färgfläckar och färgbortfall. Skador i gavlarnas gummihölje.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 288