MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, bl.a. Perstorp, 1900-talets mitt.

177251. MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, bl.a. Perstorp, 1900-talets mitt.

Bord med Perstorpsplatta i Sigvard Bernadottes"Virrvarr"
Höjd, 74 cm, längd, 100 cm, bredd, 74,5 cm
2 st illägsskivor, 64 cm resektive 56 cm
6 st stolar i teak med svängd ryggbricka, sitthöjd, 45 cm, djup, 39 cm, totalhöjd 77 cm.

Bordet med avslag, repor och avskavningar
Stolarna i bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarna i bruksskick.

Antal besök: 1 508