BROSCHER, 2 st, silver. Totalvikt 24 gram.

177245. BROSCHER, 2 st, silver. Totalvikt 24 gram.

1st stämplad sterling, GSG (troligen Sandbergs Eftr Erik Lindvall Carl) , P9 (1965), med lila sten
1 st stämplad sterling, Denmark.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 531