KARMSTOLAR, 2 st, Bengt Ruda, ur "Triva"-serien, Nordiska Kompaniet.

17722. KARMSTOLAR, 2 st, Bengt Ruda, ur "Triva"-serien, Nordiska Kompaniet.

En stol svartlackerad med tygklädsel i blått, brickmärkt.
En stol i lackat lövträ med tygklädsel i gult, etikettmärkt.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 6 332