MILITÄR FÖRVARINGSLÅDA, plåt, svenska försvaret.

177186. MILITÄR FÖRVARINGSLÅDA, plåt, svenska försvaret.

Höjd, 29 cm
Diameter 38,5x38,5 cm
Beteckning: M7833 -753221.

Bruksslitage med repor
Fodringen borttagen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 29 cm
Diameter 38,5x38,5 cm
Beteckning: M7833 -753221.

Bruksslitage med repor
Fodringen borttagen.

Antal besök: 6 704