VÄSKA, "läkarväska", läder, 1900-talets första kvartal.

177159. VÄSKA, "läkarväska", läder, 1900-talets första kvartal.

Väskskydd medföljer.
Proveniens: Landssekreterare Albert Nisser, 1875-1953
Längd 62 cm.

Väska med slitage. Väskskydd med omfattande slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väskskydd medföljer.
Längd 62 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 5 324