LJUSSTAKAR, 2 par, tenn, 1930-tal.

177149. LJUSSTAKAR, 2 par, tenn, 1930-tal.

Ljusstakar, tenn, märkta "L&L Svenskt Tenn, F8". Höjd 21 cm
Ljusstakar, tenn, märkta "EAK Svenskt Tenn, H8. Höjd 15,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 6 094