KOPPARBALJA, 1800-tal.

KOPPARBALJA, 1800-tal.
177120. KOPPARBALJA, 1800-tal.

Oval med 2 handtag
18,5 X 43 X 53,5 cm.

åldersslitage, ärgad insida, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oval med 2 handtag
18,5 X 43 X 53,5 cm.

Antal besök: 1 056